אודות

חברת ComSol פתרונות מחשוב לעסקים הוקמה ע"י עודד וויס.

עודד, בעל ניסיון עשיר של יותר מ-20 שנה בתחום המחשוב, הנדסאי אלקטרוניקה ומהנדס רשתות מחשבים. בתחילת דרכו עבד כטכנאי מחשבים בחברה מקומית בבאר שבע (אתגרית) ובהמשך שימש כסמנכ"ל השרות של החברה. לאחר רכישת החברה ע"י חברת הראל טכנולוגיות מידע, עודד מונה למנהל סניף דרום ובמסגרת תפקידו שימש כמנהל המכירות ומנהל השרות בדרום.


ComSol הינה חברה המתמחה באספקת פתרונות ומתן מענה כולל בתחום שירותי מחשוב ותקשורת למגזר העסקי עם מיקוד בעסקים קטנים ובינוניים ומתן מענה מקצועי לחברות גדולות.
מכירת ציוד מחשוב על כל המגוון, ממחשבים נייחים וניידים וציוד היקפי עד לשרתים, מוצרי אחסון, גיבוי ותקשורת של היצרנים המובילים.
שרותי ייעוץ ויישום פתרונות מקצועיים מקצה לקצה.

 
אצלנו מבינים כי לארגונים קטנים ובינוניים אין בד"כ אנשי מחשוב המועסקים על ידם. לכן רמת השרות, המקצועיות והמענה המהיר הם דברים קריטיים לשם מתן המשכיות עסקית בעולם אשר סובב סביב מערך המחשוב בחברות.
בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית של עולם הוירטואליזציה ושרותי הענן המגוונים הקיימים בשוק והממשיכים להתפתח (לדוגמא: אפליקציות, גיבוי ועוד), נערכנו למתן פתרונות שונים בהתאם לצרכי הלקוח.

לחברתנו אנשי מקצוע עם ניסיון של שנים רבות עם יכולות לתת מענה מקצועי ברמה גבוהה מאוד, ממחשבים בודדים עד לרשתות מחשבים קטנות וגדולות ומורכבות. 
 
פרטי התקשרות | odedw@com-sol.co.il | טלפון: 052-2768718     
 
לייבסיטי - בניית אתרים